Vecpuišu ballīte

Ieraksts veikts: Pasākumi | 0

Vecpuišu ballīte idejas

Vecpuišu ballīte.

Vecpuišu ballīte nu jau ir iegājusi kā tradīcija. Tas ir pasākums, ar kuru atzīmē pēdējās vecpuiša dienas brīvā vīrieša statusā. Vecpuišu ballīti rīko neilgi pirms kāzām, kas lielā mērā iezīmē rāmu un atbildības pilnu periodu vīrieša dzīvē, tādēļ ir ļoti svarīgi vecpuišu ballīti atzīmēt tā no sirds un bez rāmjiem – cik traki vien iespējams! Kopā sanāk vecpuiša labākie draugi, kolēģi un radinieki, lai kopīgi paveiktu vēl pēdējo trakulību. Vecpuišu ballīte nav spontāns pasākums, un tai ir nopietni jāsagatavojas – jāsastāda plānu, jāsagādā resursus, jāuzaicina cilvēkus. Vislabāk vecpuišu ballīti būtu rīkot dažas dienas pirms kāzām, taču ne dienu pirms – būs vajadzīga neliela atslodze pēc piedzīvotā! Kas piedalās vecpuišu ballītē, kas to organizē un kādam vajadzētu būt tās saturam? Atbildes un idejas vecpuišu ballītei atradīsi zemāk! Tomēr mēs neiedosim gatavu recepti – katram pasākumam ir jābūt oriģinālam un unikālam!

Vecpuišu ballītes plānošana.

Vecpuišu ballītes scenārijs visbiežāk ir vecpuiša vedēja atbildība, taču atsevišķos gadījumos plānošanas procesu uzņemas arī vecpuiša brālis vai labākais draugs. Svarīgi plānošanā ir iesaistīt arī citus vecpuiša draugus, un viņiem deleģēt atbildības sfēras. Kopīgi ir jāvienojas ne tikai par atbildības sfērām, piemēram, alkohola sagādi, papildus atrakcijām, uzdevumiem, atribūtiem, uzkodām, bet arī par finanšu pusi. Visbiežāk, katrs atbildīgais finansē savu atbildības sfēru, tomēr ir iespējams arī kopējo izdevumu tāmi sadalīt vienādās daļās, atkarībā no organizatoru skaita. Vecpuišu ballītes plānošanu ir svarīgi sākt laicīgi – vismaz mēnesi pirms iecerētā pasākuma, taču arī improvizācija šeit nav tabu – svarīgi, lai atmosfēra ir nepiespiesta un draudzīga! Rezumējot – ir viens atbildīgais par kopējo pasākumu un ir atbildīgie par atsevišķām niansēm. Ballīti veido kā interesantu stāstu, ko caurvij dažādas atrakcijas un uzdevumi, pa ceļam iestiprinoties, un beigās ir kulminācija – ballīte vai vienkārša pasēdēšana, kurā pēc trakās dienas var dalīties iespaidos un atmiņās, novēlēt veiksmi vecpuisim tālākajā dzīvē un pasniegt dāvanas.

idejas vecpuišu ballītei

Vecpuišu ballītes atrakcijas.

Šī ir radošākā plānošanas procesa daļa – vecpuišu ballīte var būt gan kā viens konkrēts pasākums, gan kā savstarpēji saistīta pasākumu virtene. Tieši vairāki, savstarpēji sasaistīti pasākumi šo notikumu padarītu interesantu un atmiņā paliekošu. Svarīgi, lai atrakcijas nebūtu vienveidīgas un ierastas, vairāk trakas un nedaudz amorālas. Šeit nevajag baidīties par robežas pārkāpšanu – vecpuišu ballīte tieši tam ir domāta! Organizatoriem ir jāliek galvu pie galvas, jābreinstormo un jāatrod visinteresantākie atrakciju formāti, kas savstarpēji loģiski sasaistīsies vienotā stāstā. Kad esat atraduši foršākās ballītes atrakcijas, vienojieties, kurš par ko būs atbildīgs. Ja tie ir ārēji pakalpojumi, kā piemēram, lāzerpeintbols (laser tag), ir laicīgi jāsazinās ar parka atbildīgajiem, lai rezervētu laiku, kas lieliski saplūdīs ar pārējo vecpuišu ballītes atrakciju laiku. Svarīgi ir katru atsevišķo atrakciju pielāgot kopējam formātam. Šim nolūkam lieliski derēs tērpi un citi atribūtu, atbilstoša vide. Mēs dosim pāris piemērus, lai aptuveni ilustrētu dažas epizodes:

Norunātajā satikšanās vietā vecpuisis ierodas viens, kur neilgi pēc tam viņu arestē vīri uzvalkos un tumšās brillēs. Vecpuisis ar pilnu nopietnību tiek saslēgts roku dzelžos un iesēdināts mašīnā. Vecpuisi ved uz nopratināšanu, taču pa ceļam automašīnai ceļu nogriež cita, un no tās izlec vecpuiša draugi ar automātiem, un vecpuisi atbrīvo. Citā epizodē vecpuisis ar draugiem ieņem Preses nama ēku (mūsu lāzerpeintbola parku), un sīvā apšaudē atbrīvo trīs seksīgas ķīlnieces, kuras glābj, vedot tās prom ar laivu no netālu esošās Āgenskalna līča ostas uz kādu drošāku vietu. Atbrīvotās ķīlnieces ir ļoti priecīgas par vecpuiša paveikto, un pateicībā viņam Daugavas vidū velta striptīzu. Ļaujiet vaļu fantāzijai, veidojot stāstus un iekļaujot atrakcijas!

Svarīgi atcerēties un paturēt prātā!

Šajā procesā var un vajag piedurties, tomēr ir svarīgi pazīt vecpuisi! Pasākumu ir jāveido tieši tik traku, lai tas būtu aizraujošs, un atmiņā paliekošs kā pozitīvs notikums! Vienam cilvēkam konkrēta atrakcija var likties smieklīga, bet citam – pazemojoša. Par pasākuma elementiem ir jālemj pasākuma organizatoriem, bet ja vēlēsieties trakas idejas – uzrakstiet mums! Mēs ar prieku palīdzēsim! Tas ko varam ieteikt papildus – ja ballīte ievelkas, tad svarīgi, lai pa ceļam ir vairāki uzkodu pitstopi, jo, kā zināms, ar pilnu vēderu pasaule vienmēr iezīmējas spožākās krāsās! Mēs rekomendējam vecpuisim piemeklēt arī oriģinālu un tematisku tērpu. Stilīgi saģērbties var visi vecpuišu ballītes dalībnieki, taču vecpuisim ir jāģērbjas visspilgtāk – viņš ir pasākuma nagla!

vecpuišu ballītes atrakcijas

Ko mēs jums varam piedāvāt?

Lāzerpeintbols būs lielisks vecpuišu ballītes papildinošais elements, kas radīs nepieciešamo azarta devu! Tas ir kaut kas jautrs, neierasts un aktīvs! Lāzertags nav traumatisks vai bīstams veselībai – vecpuisim izpaliks sāpes un zilumi, kas pasākumu padarītu drīzāk vardarbīgu, nekā jautru. Lāzertaga spēli, kas būs īpaši piemērota vecpuišu ballītei, ir iespējams noorganizēt pie mums – LASERDOG lāzerpeintbola parkā (Iekštelpās) (Preses namā). Mums ir lielākais iekštelpu parks Baltijā, ar platību, kas pārsniedz 1000 kvadrātmetrus. Parks ir veidots no 27 dažāda izmēra un savstarpēji savienotām telpām. Spēles laukumu ir iespējams pielāgot cilvēku skaitam. Jūsu rīcībā būs ne tikai plašais parka telpu komplekss, bet arī divas speciāli sagatavotas telpas ballītei, pasēdēšanai un uzkodām! Telpas ir lielas un plašas, un tās būs piemērotas ne tikai lāzerpeintbola spēlei, bet arī jebkurām citām atrakcijām, kuras vēlēsieties šeit organizēt!

Lāzerpeintbola spēli ir iespējams noorganizēt kaut Vecrīgā!

Jā, spēli nav obligāti jārīko mūsu parka telpās! Protams, ir labi, ja nav jāuztraucas par laikapstākļiem, tomēr reizēm spēles organizēšana pavisam neierastā vidē sniedz papildus azarta devu! Tā var būt Vecrīga, tas var būt kāds militārs objekts Pierīgā vai pat viesu nama ieņemšana. Pats galvenais, lai ir interesanti! Mūsu spēles vadītāji ir organizējuši ļoti dažādas vecpuišu ballītes, tāpēc labprāt dalīsimies pieredzē un piedāvāsim jums papildus idejas, vienlaikus noorganizējot jums pašu aizraujošāko lāzera peintbola (lāzertaga) spēli, kādu jebkad būsiet spēlējuši! Mums ir svarīgi, lai jūsu pasākums izdotos!

Komentēt