Kas ir lāzertags (lāzera peintbols)?

Ieraksts veikts: Lāzera Peintbols | 0

lāzertags

Kas spēlē lāzertagu?

Lāzertags ir patiešām aizraujoša un aktīva izklaide gan lieliem, gan maziem! Lieliem, jo esam novērojuši, ka arī lieli cilvēki spēles procesā patiesi atveras, priecājas, viņus pārņem azarts un pozitīvas emocijas. Maziem, jo spēlē izmantotie ieroči ir viegli un lāzera stars, pat nokļuvis acīs, nav kaitīgs veselībai. Lāzertagu var spēlēt bērni jau no 4-5 gadu vecuma. Patiesībā lāzerpeintbols ir bērnu ballītes nagla, un jubilāram vēl ilgi draugi atgādina, cik forši bija.

Valts VīzeKā spēlē lāzertagu (lāzerpeintbolu)?

Lāzera peintbola spēlē var piedalīties divas līdz trīs komandas. Katrā komandā var būt ļoti dažāds spēlētāju skaits – sākot no viena, beidzot ar piecpadsmit. (Jā, LASERDOG iekštelpu parks Rīgā ir ar iespaidīgu platību, un tādēļ spēles ir iespējams noorganizēt arī plašam cilvēku skaitam). Svarīgi, lai komandās cilvēku skaits un prasmes ir līdzvērtīgā līmenī! Katram spēlētājam tiek piešķirts moderns lāzertaga ierocis, komandas krāsas lakats, ko apsiet ap kaklu, un speciāls uztvērējs, ko stiprina pie galvas. Uztvērējs uztver pretinieku raidītos šāvienus, un trāpījuma gadījumā ievibrējas un mirgo ar sarkanu gaismu. Pēc ceturtā fiksētā trāpījuma uztvērējs atslēdz ieroci un atstāj ieslēgtas sarkanās gaismas pavisam, tādā veidā ziņojot pārējiem, ka šis cilvēks no spēles ir izstājies. Šāds lāzerpeintbola uztvērējs spēj uztvert precīzu trāpījumu līdz pat 250 metru attālumam, ko praktiski neietekmē arī laika apstākļi, kas nozīmē, ka lāzertaga spēles var rīkot arī āra apstākļos. Kaut ofisos vai skolās, jo spēles procesā netiek izšauta matērija, kas varētu bojāt spēles laukumā esošos priekšmetus vai sienas. Spēles procesā ir iespējamas ļoti dažādas misijas. Tās nosaka spēles vadītājs jeb instruktors, kas seko līdzi spēles gaitai un ziņo, ja kāda no komandām ir uzvarējusi. Uzvara ir atkarīga no misijas mērķa, bet misijas izriet no spēles vadītāja atraktivitātes un radošuma. Mēs esam lepni, jo mūsu parka spēļu vadītājs Indriķis šo uzdevumu paveic ļoti augstā līmenī, un, iespējams, ir labākais šādu spēļu vadītājs Latvijā. Tukši lielīties nav labi, taču to pierāda mūsu agrāko klientu atsauksmes. Spēles beigās datorā ar bezvadu sistēmu tiek lejupielādēta visu spēlētāju statistika, kas dažu minūšu laikā katram spēlētājam parāda, cik lodes viņš ir izšāvis, kam trāpījis, cik trāpījis, kas trāpījis ir viņam utt. Svarīgi piebilst, ka katram ierocim aptverē ir 30 lodes. Kad aptvere ir iztukšota – ir jānospiež speciālu pogu, kas atrodama uz ieroča. Tā ieroci pārlādē un pēc dažām sekundēm spēle var turpināties. Aptveru skaitu ir iespējams ieprogrammēt pirms spēles, taču mēs ļaujam saviem klientiem līdz galam izbaudīt lāzerpeintbola spēles procesu, un lieki nepiemaksāt par papildus aptverēm – aptveru skaits ir bez ierobežojuma.

vecpuisu-balliteKāpēc spēlēt tieši lāzera peintbolu?

Jāsāk ar to, ka lāzera peintbols nav sāpīgs vai traumatisks, atšķirībā no peintbola, kur sāpes un zilumi ir neizbēgami. Mēs uzskatām, ka ir svarīgi, lai spēles procesu caurvij pozitīva noskaņa, nevis sāpes un nepatika. Lāzera stars nav kaitīgs acīm, jo ar aci to praktiski nav iespējams pat saskatīt. Lāzertags abu komandu pārstāvjiem liek kārtīgi izskrieties, un sviedri ir neizbēgami. Spēles beigas vienmēr rezultējas ar smaidu un pozitīvu noskaņojumu, gandarījumu par procesu. Tieši aktīvā izkustēšanās, azarts un pozitīvā atmosfēra ir galvenie iemesli, kādēļ ir jāspēlē lāzera peintbolu! Lāzera peintbols vienaldzīgu neatstās nevienu. Ikkatrs savu spēju robežās varēs skriet un iesaistīties, un plecu pie pleca ar komandas biedriem cīnīties par uzvaru. Vēl viens būtisks ieguvums ir salīdzinoši zemā cena. Lāzetagā nav nepieciešami speciāli apģērbi, maskas, munīcija, un tas viss atsaucas uz cenu, padarot lāzera peintbolu daudz pieejamāku. Lāzerpeintbola spēles ir iespējams noorganizēt kaut Vecrīgā, jo apkārtējā vide spēles procesā necietīs. Tieši otrādi – garāmgājējiem tas būtu kaut kas jauns un pozitīvā jezga pat radītu nelielu smaidu.

vecpuišu ballīte lāzera peintbolsKādi ir lāzerpeintbola spēļu formāti?

Lāzerpeintbola parks “LASERDOG” saviem klientiem piedāvā ļoti plašu pasākumu formātu klāstu. Tās var būt gan vienkārši spēles starp draugiem, lai labi pavadītu brīvo laiku, bet tās var būt arī spēles starp kolēģiem (korporatīvie pasākumi), kas laiku ļauj pavadīt dubultpozitīvi, izraujoties no darba rutīnas un redzot savus kolēģus pavisam jaunā vidē un kontekstā. Korporatīvo pasākumu laikā cilvēki patiesi satuvinās, un no kolēģiem rodas draugi, kas vēlāk atspoguļojas uzņēmuma iekšējā vidē un darba ražīgumā. Lāzerpeintbols ir arī lielisks veids, kā nosvinēt dzimšanas dienu. Jubilārs tiek pie tortes, bet paliek bez zilumiem. Viesi būs starā un šī diena paliks atmiņā ikvienam sveicējam, un, protams, pašam gaviļniekam! Vecpuišu ballīte un lāzera peintbols? Tie ir divi ļoti savienojami lielumi. Īsi pirms lielā dzīves notikuma ir svarīgi izpriecāties – tā no sirds un riktīgi traki. Mūsu spēļu vadītāji parūpēsies, lai šis pasākums paliktu atmiņā un būtu vecpuišu ballītes cienīgs! Kostīmi, ķīlnieces un viss pārējais.. Bet ko darīt skolēniem? Skolēnu ekskursijas Rīgā vēlams organizēt tieši pie mums. Būs ne tikai iespēja apskatīt milzumlielo Preses namu, dzirdēt stāstus par tā vēsturi, bet arī lāzertags neizpaliks – skolēni varēs aktīvi izskrieties un pašaudīties. (Bet to šaudīšanos nevajag uztvert tādā negatīvā un agresīvā nozīmē, jo process ir jautrs un pozitīvs – pārliecinieties paši!)

lasertagKur spēlēt lāzertagu?

Lāzertags Rīgā tiek piedāvāts no vairāku parku puses, taču esam pārliecināti, ka tieši pie mums jūs līdz galam izbaudīsiet spēles burvību. Mums ir lielākais lāzerpeintbola iekštelpu laukums Latvijā, ka lieliski piemērots būs gan lielam spēlētāju skaitam, gan mazam, jo laukumu ir iespējams sadalīt arī mazākos sektoros. Laukums nesastāv no vienas milzīgas telpas ar pāris šķēršļiem tā centrā. Mūsu laukums sastāv no 27 dažāda izmēra un savstarpēji savienotām telpām. Tas spēles procesam neļauj kļūt vienveidīgam, ir dažādas iespējas pielavīties pa blakus telpām un gaiteņiem. Laikam jau vissvarīgāk ir uzsvērt to, ka mums ir patiešām lielisks spēļu vadītājs. Atraktivitāte, harisma un radošums – tās ir īpašības, kas viņu raksturo. Ir svarīgi uzsvērt, ka tieši lāzertaga spēļu vadītājs ir galvenā pievienotā vērtība, jo, pat jau spēles laukums būs izcils, būs savākusies lieliska kompānija, bet ja spēles vadītājs nebūs labs un atraktīvs, spēle liksies garlaicīga, un to atkārtot nemaz negribēsies. Tieši interesantais laukums un profesionālais spēļu vadītājs ļauj mums teikt, ka piedāvājam kvalitatīvu pakalpojumu, ko ir vērts iegādāties, jo tas būs tā vērts un neliks jums vilties! Ja par to māc šaubas – aplūkojiet mūsu atsauksmju sadaļu! Ja lāzertags, tad LASERDOG parkā! Mēs no sirds priecāsimies jūs uzņemt un padarīsim jums dienu īpašu un aizraujošu!

Komentēt