Inovāciju stends – Lāzertags

Ieraksts veikts: Pasākumi | 0

Biznesa inkubators

Sešpadsmitā gada oktobra beidzamās nedēļas izskaņā mums bija dota unikāla iespēja par sevi pastāstīt mazliet plašākai auditorijai. Viss sākās ar to, ka LASERDOG komanda nolēma iestāties Latvijas Universitātes Biznesa inkubatorā. Pārsvarā tur iestājas cilvēki, kas vēl tikai domā par savu biznesu. Cilvēki ar ideju un degsmi to materializēt, taču ar mums ir mazliet citādi – mūsu ideja jau ir transformējusies un burtiski ražo cilvēku emocijas. Taču tam nevajadzētu kļūt par savstarpējās sadarbības šķērsli!

Tad nu viens no pirmajiem LASERDOG komandas izaicinājumiem bija Inovāciju stends tirdzniecības centrā “Rīga Plaza“. Mums bija dotas divas dienas, lai iepazīstinātu tirdzniecības centra apmeklētājus ar sevi un savu produktu – lāzerpeintbolu. Patiesībā jau ļoti daudzi cilvēki nemaz nezina, kas ir lāzertags (laser tag). Cilvēkiem pirmā asociācija ir maza telpa, smagas vestes un vadi. Jā, tā senos laikos bija, taču mēs piedāvājam kaut ko pavisam svaigu – jaunākās paaudzes lāzertagu, kas stipri atšķiras no tā, ar ko ir saskāries vairums.

img-20161029-wa0008

Inovāciju stends

Divu dienu garumā mēs sniedzām iespēju cilvēkiem uzspēlēt lāzertagu (lāzerpeintbolu). Jā – turpat – tirdzniecības centrā. Apsardze un pārējais personāls bija ļoti pretim nākoši, un šo samērā neierasto izklaidi necentās ierobežot. Spēles azartam ļāvās gan bērni, gan viņu vecāki, arī viens otrs pusaudzis. Visieinteresētākās par mūsu piedāvāto pakalpojumu bija ģimenes ar bērniem. Liela daļa no interesentiem arī nolēma drīzumā apciemot mūsu iekštelpu parku. Viens otrs interesents turpat uz vietas arī pieteica spēli.

Mēs centāmies rādīt, centāmies stāstīt, un gala rezultāts, mūsuprāt, ir visnotaļ labs. Bukleti un vizītkartes plūda straumēm. Visiem tiem, kam bija grūti vizualizēt mūsu lāzerpeintbola parka interesantos plašumus, noderēja slaidšovi ar attēliem. Līdzīgus, kā var aplūkot mūsu galerijā. Notika arī izloze, kur viens no tās dalībniekiem (vārdā Oksana) laimēja dāvanu karti 100 eur vērtībā, un varēs pie mums noorganizēt jebkuru no piedāvātajiem pasākumu formātiem. Mēs sakām lielu paldies visiem interesentiem, biznesa inkubatoram, un, protams, arī tirdzniecības centram “Rīga Plaza”!

Komentēt