Ulla Kalinka

Just amazing!!! Had the best time with friends. The place is perfect for this attraction.

Ulla Kalinka

Alekss Vecvanags

Pārsteidzoši jautri un spriedzes pilni! Daudz labāka pieredze nekā peintbolā un zelta bolinga (bijušajā) lāzertrasē, nav nekāds smags inventārs un ļoti lielas telpas, izcila pieredze! Iesaku visiem, nožēlot nav iespējams! Ļoti labi aizvadītas dažas stundas, kas atstās smaidu uz sejas!

Alekss Vecvanags

Elvijs Rasčevskis

Lielisks veids, kā saliedēties ar draugiem vai kādu citu kolektīvu! Forši, ka uz vietas var izspēlēt visdažādākās spēles, tāpēc laiks paiet nemanot. Spēlējot var gan izskrieties, gan pārvietoties uzmanīgi un uzglūnēt pretiniekiem no negaidītākajām vietām. Ļoti interesanti bija pēc tam arī uzzināt statistiku par visiem spēlētājiem.

Elvijs Rasčevskis

Kate Jansone

Ļoti forša vieta un ļoti piemērota lāzerpeintbolam. Noteikumi elementāri, misijas interesantas un nepaliek garlaicīgi. Laba vieta dīvaini jautram pirmajam randiņam.

Kate Jansone

Valts Vīze

Īsti nezināju, ko no šī pasākuma sagaidīt, taču tas izvērtās patiesi azartisks un interesants. Spēle tika noorganizēta Mārupes armijas bāzē, kas vēl vairāk ļāva izbaudīt spēles garšu. Laiks skrēja nemanot, un, pat iestājoties tumsai, spēli negribējās pārtraukt. Process ļoti atgādināja bērnībā spēlētos “kariņus”, tikai pavisam citā līmenī. Noteikti spēlēšu vēl un iesaku arī citiem! Šis varētu būt lielisks veids, kā saliedēt kolektīvu, vai vienkārši forši pavadīt laiku kopā ar draugiem.

Valts Vīze

Frederiks Posipaiko

Burvīga vieta, burvīga atmosfēra. Atslodze no ikdienas pašaudoties ar draugiem un, pie kam, nesāpīgi! Un tas spots, kas dod labu atmosfēru.

Frederiks Posipaiko

Dāvids Brics

Man ļoti patika! Aizrautīga un interesanta spēle, lieliska gan jauniešiem, gan pieaugušajiem. Pietiekami aktīva spēle – var iesvīst pamatīgi. Iesaku visiem!

Dāvids Brics

Mikus Upmalis

Super pasāciens! Nesāpīgi un nekādas brilles, kas svīst ciet 🙂 Būs jautri, gan sīčiem, gan lielajiem. Organizatori ļoti atsaucīgi un atraktīvi! Slapja mugura un adrenalīns garantēts 😉 P.S. Preses nama telpas ir wow! Mute palika vaļā. Tik daudz neapgūtas teritorijas un ideāli piemērots šāda veida pasākumam!

Mikus Upmalis

Rūdolfs Ozols

Ideāla atslodze pēc garas darba dienas vai vienkārši atpūta brīvdienā – ģimenei, draugiem vai darba kolektīvam! Preses nama telpas ir kā radītas šāda veida izklaidei un laiks paskriet nemanot. (Ja neesi tur bijis, tādēļ vien ir vērts aiziet)
Profesionāls personāls ar dažādiem ieteikumiem palīdzēs ātrāk saprast un izjust spēles garšu!

Rūdolfs Ozols

Nils Kristers Sīlis

Manuprāt, ļoti laba ideja kā izmantot preses nama tukšās zāles. Atmosfēra laba, spēle ievelk kārtīgā azartā. Noteikti atgriezīšos!

Nils Kristers Sīlis

Kristofers Darvišs

Perfekta vieta, kaut kas neredzēts ar fantastiskām odziņām! Spēlēju pirmo reizi un 100% nakšu vēl! Dodu 10 no 10!

Kristofers Darvišs

Martins Vitols

Jautra spēle, lieliski instruktori un lieliski pavadīts vakars!

Martins Vitols

Kristīne Felzenberga

Fantastiska aktīva atpūta draugu lokā. Kā arī laba iespēja nosvinēt kādus svētkus. Ļoti atraktīvi spēles vadītāji. Interesanti piedomāts par to, lai neapniktu un varētu spēlet kaut visu dienu, jo ir izdomātas ļoti daudz un dažādas misijas, kas jāizpilda. Telpas nodrošina vajadzīgo atmosfēru, kopumā laiks paskrien vienkārši nemanot, jo ir visu laiku ļoti interesanti. Spēles beigās iespējams redzēt savus rezultātus, kuri var būt ļoti negaidīti. Būtībā atraktīvs laika pavadīšanas veids, ko var darīt gan ziemā gan vasarā, nav sāpīgi, bet sanāk pat veselīgi noskrieties. Labāk aizbraukt pašaudīties nekā sēdēt mājās. 🙂

Kristīne Felzenberga

Inese Maurina

Šodien 11gadīgiem puišiem bija izcila šaudīšanās ballīte. Džeki sajūsmā. Vadītājs Miķelis ir savā vietā.

Inese Maurina

Agnese Helvigamihailovska

Bērnu ballīte Laserdogā bija lieliska! Paldies atraktīvajai komandai!

Agnese Helviga-Mihailovska

Ģirts Bebrovskis

Pilnīgi perfekti. 10 gadniekiem bērnu pasākums lieliska instruktora vadībā. 2 stundu laikā intensīva nodarbība ar pāris ūdenspauzēm. Visi dalībnieki beigās ar grūtībām noņemami no trases. Daudzveidīgi uzdevumi, beigās katram individuāls vērtējums, rezultātu izdruka. Elastīgs pasākuma laiks. Iesaku!!!

Ģirts Bebrovskis

vecmeitu-ballite

“Laserdog” komanda ir zēni ar mirdzumu acīs 🙂 Saka, ka labākie brīži (piedzīvojumi) mūsu dzīvēs nekad neatkārtojas… Bija s-u-p-e-r !!! Iesakām gan lieliem, gan maziem! PALDIES !!!

Vecmeitu-ballite.lv

Diāna Podniece

Superīga vieta ,lai izklaidētos un pasportotu kopā ar draugiem!:) Ļoti aizraujoši,azartiski un fun! Iesaku savākties ar visiem draugiem un izmēģināt!

Diāna Podniece

Endija Titāne

Tādā azartā ievilka.. Paldies ,mēs noteikti atgriezīsimies. Dzimšanas diena neierastā izpildījumā izdevusies, paldies!

Endija Titāne

Tibi Bojti

Best Lazertag in Riga! Super cool brothers, equipment is nice and the game is just amazing!

Tibi Bojti

Mārtiņš Būmanis

Very good place to play. The prices are very fair and the fun you get is well worth the money.

Mārtiņš Būmanis

Ilze Gāršniece

Ļoti izcila ballīšu vieta bērniem, jauniešiem un vecākiem! Sajūsmā!!!

Ilze Gāršniece

Kārlis Tohters

Best out of best! I recommend! Great site and well planned game options.

Kārlis Tohters

Pasākums bija ļoti priecīgs, noskriešanās graujoša, misijas aizraujošas – visi bijām slapji, tā kā bez maiņas drēbēm labāk neierasties! Milzīgs paldies organizatoriem, puiši ļoti atsaucīgi un aktīvi. Ja kāds vēlas spēlēt lāzerpeintbolu, tad dariet to šeit, preses nama telpas ir lieliskas un slikti laikapstākļi nevar būt šķērslis!

Vladislava Timčenko

Eduards Balodis

Super atrakcija! Spēle ir ļoti daudzpusīga un aizraujoša. Ieteikums apmeklētajiem – nevelciet neko pārāk biezu, mugura palika slapja jau pēc pirmajām 10 minūtēm. Lielisks veids kā saliedēties jebkuram kolektīvam. Noteikti iesaku!

Eduards Balodis

Krisjanis Hofmanis

Ļoti patika, var noskrieties ne pa jokam, azartiski spēles vadītāji. Noteikti atgriezīšos uzspēlēt. Atrašanās vieta – ērti pieejama.

Krisjanis Hofmanis